FutuRum

Martina Vašáková

Žánr: crazy sci-fi komedie
Obsazení: 3 muži, 3 ženy (variabilní)

Ve vzdálené budoucnosti, v dalekém vesmíru, se šestičlenná posádka kosmické lodi vydává na vesmírně-nesmírně důležitou misi. Není to jen tak obyčejná mise, ani obyčejná posádka …

Bezchybná kapitánka, autistická důstojnice, samolibý kněz, trochu zašlý model Androida R-521, věčně podnapilý kuchař a tak trošku hloupočká expertka na mezidruhovou komunikaci. Právě oni, jakožto „superposádka“ vybraná superpočítačem, mají zachránit planetu Zemi a to pod vedením generálky, která si nemůže, no spíš nechce, dovolit chybovat. Jak tohle dopadne? Cesty vesmírné jsou nevyzpytatelné… Připoutejte se – tahle výprava bude hodně krejzy!

Autorská crazy scifi-komedie od DS deformace čerpá z vesmírných sitcomů a sleduje partičku podivínů na absurdní vesmírné misi. Nejprve se vydají na mimozemskou planetu Fluoronů, poté proletí kolem černé díry, planety zpěvu a tance, pravdy, ticha a fetiše až konečně objeví nesmírnou vesmírnou superzbraň! Co to je? To lze jen těžko rozdýchat, ještě že mají kvalitní zásoby rumu! 

  Text v elektronické podobě je k dispozici v DILIA.