MÁM NA TEBE CHUŤ (J'ai envie de toi, 2019)

Sébastien Castro

Překlad: Sarah Biderman
Žánr: komedie
Obsazení: 3 muži, 3 ženy

Mám na tebe chuť je bláznivá situační komedie, kde se dveře netrhnou a že je jich v ní plno. Sex, černý humor, nepředvídatelné gagy a brilantní dialogy z pera Sebastiana Castra nenechají diváky ani chvíli v klidu. Sebastian Castro, mladý talentovaný herec a autor, se nezatěžuje cenzurou, politickou korektností ani žádným tabu.

Klasická bulvární komedie stojí na neuvěřitelné zápletce, jež vznikne mylně poslanou sms zprávou, nechybí ani záměna postav a dveří. Večer v činžáku na Montmartru začíná celkem slibně: Guillaume se připravuje na milostnou schůzku, má jen malý problém se sousedem Youssoufem, který se rozhodne rozbít stěnu mezi jejich byty. V rozrušení pošle touhyplnou sms té poslední ženě, které by ji poslat chtěl… Šest postav se zaplete do víru vášní a absurdna. 

Mám na tebe chuť je excelentní a velmi aktuální hra, která zaujme všechny generace. Komedie slaví úspěch v pařížském divadle Théâtre Fontaine, kde se právě hraje (2019/2020).

Sébastien Castro získal se svou brilantní komedií J’ai envie de toi nominaci na prestižní cenu Moliere 2020 v kategoriích: Nejlepší komedie a Nejlepší herec v soukromém divadle - Sébastien Castro.  

  Text v elektronické podobě je k dispozici v DILIA.