RINGOVA ŠKOLA ŽIVOTA A SEXU!

František Ringo Čech

Žánr: stand-up komedie
Obsazení: 2 muži, 1 žena

     František Ringo Čech v první české ,,Stand-up Comedy“ čelí svým typickým humorem útlaku tržní ekonomiky, touze Čechů po sociální spravedlnosti a řeší problémy, které jeho milované voliče nejvíce pálí. Komická show, z níž odchází divák uvolněný, osvobozený od stresu, šťastný, ženy naplněny pokorou a neutajovanou vášní, muži sexuální výbušností a vlastenectvím. Divák odchází poučen ve věcech sexu, partnerského soužití a naplněn horoucí láskou k DKP, EU, DDT, ROH a globalizaci.
     Za pomoci dvou asistentů Ringovy university, pohledného muže a chytré dívky, objasní mistr zákony a pravidla trvale udržitelného manželského štěstí, příčiny a podstatu nevěry, léčbu homosexuality a lesbické lásky, pedofílie, zoofilie a nekrofilie, obnoví uvadající partnerské vztahy, odhalí tajemství nevymýtitelné prostituce, zasvětí diváky do tajů samoléčby pohlavních chorob, registrovaného partnerství a počátku rozvíjejícího obchodu Evropské unie se spermiemi. Diváci se dozvědí, kdy už opravdu konečně zvítězí Pravda a láska nad lží a nenávistí!
     V programů zazní ukázky mistrovy milostné a erotické poezie a jeho největší hudební hity. Diváci odcházejí plni energie, naplněni vzájemnou láskou, touhou ještě více a poctivěji pracovat, přestat krást, darovat krev, kostní dřeň, Gama nůž, Sloninec a rozhodnuti jít se zpěvem k volbám! Ringo přináší do vašeho města osvětu, informace, vzdělání a zábavu, zatím co  za okny zuří demokracie!


  Text v elektronické podobě je k dispozici v DILIA.