30 SOMETHING AND OVER IT

Kasey Edwards

žánr: autobiografie

Kasey Edwardsová má všechno, co kdy chtěla: dobrou v práci, ve které je úspěšná, peníze a životní styl, který odráží přesně to, co frčí.. A přesto se jednoho dne probudí a zjistí, že se jí nechce do práce. Ale ne tak, jako po probdělé noci, kdy byste nejraději vyspávali až do odpoledne. Ani ne tak, jako když se chcete vyhnout něčemu hodně nepříjemnému, co vás v práci čeká. Jednoho rána se Kasey jednoduše vzbudila a pocítila, že se jí nechce do práce nejen teď, ale už nikdy! A hodně ji to překvapilo.Vždycky patřila k těch ambiciózním jedincům, kteří mají vždy co dokazovat. A najednou jí její práce přestala zajímat. Najednou zjistila, že ten žebřík, po kterém šplhala, nevede nikam. Jen se po něm dostává stále dál od země. Rozhodla se proto zjistit, proč se najednou začala cítit tak mizerně a co může udělat pro to, aby se zase dostala do svých starých kolejí. Aby zase našla smysl ve své práci i v životě.

 

Chcete se dozvědět více? Pojďte se tedy začíst do její knížky a společně sledujme její cestu sebepoznávání i poznávání jejího okolí, kterého si dříve nevšímala nebo o něm nevěděla.

 

Tato syrová, místy až jedovatá autobiografie nás donutí zamyslet se nad definicí „perfektního života“, zasmát se často absurdnímu kultu práce v moderní společnosti, ale také nás zahřeje svým příběhem o přátelství.